Ettevõttest

Kermalen OÜ pakub finantsarvestusteenust alustavatele, väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Kermalen OÜ on 2012. aastal loodud ettevõte, Meie klientide hulka kuulub nii ehituse, tootmise, transpordi, kinnisvara jm tegelevaid ettevõtteid kui ka korteriühistuid ja mittetulundusühinguid.

Töötame enamasti kaugtöö vormis telefoni, e-posti ja Skype’i teel. Pakume oma teenuseid üle Eesti.

Võta meiega julgesti ühendust, et küsida hinnapakkumust.

Milleks osta meie teenuseid?

Raamatupidamisteenuse sisseostmine on ideaalne lahendus ettevõtetele, kelle toodangu- või töömaht on selline, kus pole mõistlik hoida oma ettevõtte palgal raamatupidajat. Kermalen OÜ kasutab oma klientide raamatupidamise korraldamiseks pilveteenuseid ja veebipõhist tarkvara, mis võimaldab Sul omada ülevaadet oma ettevõtte käekäigust reaalajas ning igas arvutis. Saad väljastada hinnapakkumusi ja koostada arveid. Teenuse sisseostmisel hoiad kokku töötaja maksudelt ja kontorikuludelt, mille kanname meie. Sina saad keskenduda oma põhitegevusele.

Mida kliendid arvavad

«Oleme Kermalen-iga koostööd teinud mitu aastat ning saame ainult kiidusõnu öelda. Peale professionaalsuse on tegemist väga positiivse ja sõbraliku tiimiga. Kui raamatupidamises tekib küsimusi, siis soovitame kindlasti nendega konsulteerida.»

(Rene Meres, SimplBooks)

«Professionaalne ja südamega raamatupidamine, mis arvestab meie ühingu vajaduste ja võimalustega. Suurim heameel on, et abi ja nõuanne on alati telefonikõne kaugusel ning ka kõige keerulisemad raamatupidamise spetsiifilised küsimused saavad selged ja arusaadavad vastused. Usaldusväärne büroo nagu Kermalen võimaldab meil tegeleda igapäevaselt sellega, mida kõige paremini oskame, ja jätta keerukas raamatupidamine headesse kätesse.»

(Triin Lutsoja, MTÜ Nähtamatud Loomad fundraiser)