Ettevõttest

Kermalen OÜ põhitegevusala on finantsarvestusteenuse pakkumine alustavatele,
väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Võta meiega julgesti ühendust, et küsida hinnapakkumust.

Mida pakume?

Lisaks raamatupidamis-, finants- ja juriidilise nõustamise alastele teenustele pakume uudisena ka virtuaalse assistendi teenust.

Valik meie teenuseid:

Milleks osta meie teenuseid?

Raamatupidamisteenuse sisseostmine on ideaalne lahendus ettevõtetele, kelle toodangu- või töömaht on selline, kus pole mõistlik hoida oma ettevõtte palgal raamatupidajat. Kermalen OÜ kasutab oma klientide raamatupidamise korraldamiseks pilveteenuseid ja veebipõhist tarkvara, mis võimaldab Sul omada ülevaadet oma ettevõtte käekäigust reaalajas ning igas arvutis. Saad väljastada hinnapakkumusi ja koostada arveid. Loomulikult kasutame ka muid raamatupidamisprogramme, kui oled juba mingi kindlaga harjunud. Teenuse sisseostmisel hoiad kokku töötaja maksudelt ja kontorikuludelt, mille kanname meie. Sina saad keskenduda oma põhitegevusele.

Kes ja kus?

Kermalen OÜ on 2012. aastal loodud pere-ettevõte, kuid raamatupidamise kogemusi on meie töötajatel mõne aastakümne jagu nii kohaliku omavalitsuse tasandil kui erasektorist. Oma lühikese tegevusaja jooksul oleme ennast tõestanud usaldusväärse ja kohusetundliku partnerina. Meie klientide hulka kuulub nii ehituse, tootmise, transpordi, kinnisvara jm tegelevaid ettevõtteid kui ka korteriühistuid ja mittetulundusühinguid.

Töötame reeglina kaugtöö vormis telefoni, e-posti ja Skype’i teel, kuid võimalik on kokkuleppel ka osaline Sinu ettevõtte kontoris töötamine. Pakume oma teenuseid üle Eesti.

 


Loomulikult on meie klientide andmed ja dokumendid konfidentsiaalsed ja turvaliselt hoitud.

KÜSI PAKKUMIST KOHE!